Posted on

Soutěž o knihu Základy ultramaratonského tréninku

Soutěž o knihu Základy maratonského tréniku s webem dlouhá trať

Na ostrý start “Dlouhé tratě” jsem si připravil jednu rychlou soutěž.

Pokud se jako běžci plánujete vydat na dlouhou trať, je potřeba nepodcenit přípravu. K tomu by se vám mohla hodit nová kniha “Základy ultramaratonského tréninku: Jak trénovat chytřeji, závodit rychleji a maximalizovat ultramaratonský výkon” z nakladatelství Mladá Fronta, pro kterou jsem poskytl fotografii na obálku.

A právě tuto knihu může jeden z vás získat.

Jak se soutěže zúčastnit?

Co pro to udělat? Je to jednoduché.

Stačí být fanoušek facebook stránky “Dlouhá trať” (viz tento odkaz, nebo dole na stránce) a do komentáře k příspěvku o soutěži napsat

  • jakého nejdelšího závodu jste se kdy zúčastnili
  • jakou výzvu plánujete na příští rok

Nejzajímavější odpovědi zveřejním a náhodně vyberu jednoho, který získá zmiňovanou knihu.

Uzavírka je v úterý 2. října v 20:00

A nezapomínejte, že můžete i vy pomoci těm, kteří se na svůj nejtěžší závod v životě nepostavili dobrovolně. Díky!


Soutěž byla úspěšně ukončena. Celkem odpovědělo 13 běžců, nejčastější odpovědí byla legendární Beskydská Sedmička. Jako vítěznou odpověď jsem nakonec vybral tuto od Veroniky Krchňákové:

“Můj nejdelší závod byla Horská výzva v Jeseníkách – na 15 km. Vůbec se nemůžu srovnávat s běžci, pro které je 15 km denní rutina, ale pro mě to byl silný zážitek a hlavně úspěch, že jsem za rok docílila ze svých (teď už bývalých) 90ti kg takového zvratu ke sportu a vytrvání u běhu. Běh jsem si zamilovala, dosáhla jsem vysněné postavy a můj manžel, skvělý běžec, je mou motivací. Momentálně jsem po nemalé operaci břicha, takže mám na nějaký čas běžeckou pauzu. Jak se postavím zpátky na nohy, (už aby to bylo!) tak toho mám hodně v plánu. Ráda bych zdolala půlmaraton v Olomouci. Tento rok jsem běžela 2RUN a závod jsem si náramně užila. Atmosféra byla perfektní. Nejdelší trasy jsou však nejkrásnější v přírodě. Manžel mi vždy povídá zážitky a já tiše závidím ☺️. Už se těším až spolu opět vyběhneme. Věřím a doufám, že se brzy dostanu zpět do formy a že toho dokážu ještě víc, než plánuju. Knížku bych věnovala manželovi za to, jak mě motivuje a podporuje nejen v běhu ❤️”

I když to nebyl nejdelší běh, tak pro mne zvítězil příběh a to, že knihu si nechce nechat jen pro sebe. Tak ať se líbí!

Lukáš

Posted on